Blogowanie

wtorek, lutego 28, 2012

Na nowo przyzwyczajam się do odwiedzania blogów. W latach 2004 - 2009 prowadziłam bloga na onet.pl w tematyce 'Całkiem kobiece'. To był ciekawy okres w moim życiu :) Poznałam bardzo wiele osób, niektóre znajomości przetrwały do dziś - z czego jestem bardzo zadowolona. 
Były wielkie uciechy, kiedy moje posty wisiały na pierwszej stronie Onetu i drżenie serca, by nikt z rodziny nie odkrył, że ja to Ja :) Tyle nieznanych mi początkowo osób przeżywało ze mną wzloty i upadki, moje radości i smutki.. Z łezką w oku wspominam te czasy :)
Wypadki losowe i sprawy osobiste mniejsze i większe, przerwały moje blogowania albo i ja się zmieniłam i nie mogłam lub nie umiałam pisać o swoim życiu tak jak kiedyś i blog milczy do dziś..
W tym obecnym blogowaniu wszystko wydaje się być inne, aczkolwiek bardzo przyjemne. Radość sprawia mi robienie zdjęć i ich późniejsze obrabianie. Dociekam co jest napisane na ulotkach, by wiedzieć jeszcze więcej niż wiem..
Odwiedzam ostatnio głównie blogi kosmetyczne. Na jednym z nich znalazłam takie oto rozdanie:


Rozdanie (KLIK) prowadzi Izabela na swoim blogu: bellitkaa.blogspot.com . Ciekawa jestem niektórych kosmetyków, więc po cichu, z wielkim rumieńcem postanowiłam się zgłosić.

2 komentarze

 1. ja blogi miałam na sponsorowanych stronach i bardzo mi się to podobało, ale na założenie takiego prawdziwego nie miałam pomysłu, aż odkryłam olejowanie. Tutaj znalazłam jedną z dziewczyn którą znam osobiście , a poznałam ją na innym blogowisku :)
  tam też poznałam koleżankę z grupy:) i w pierwszy dzień studiów byłyśmy razem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też znam tu jedną z poprzedniego "świata" i w sumie to przez nią założyłam tego bloga, bo się naoglądałam jej filmików.. :)) Stwierdziłam, że skoro jestem zakupoholiczką kosmetyczną, to czemu nie(?) :))

   Usuń

Cześć! Mam na imię Aneta i czytam wszystkie komentarze, które zostawiacie. Chętnie na nie odpowiadam, jeśli tylko mam czas :)

Ups... Przyznaję, że usuwam spam :)

Jeśli chcesz napisać do mnie całkiem prywatnie, korzystaj z maila: espe.blog@gmail.com

Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wyprzedaż -55% + darmowa dostawa - bestsellerowe książki czekają beGLOSSY kosmetyki online 50% rabatu na ponad 100 tytułów!