Prezent

środa, lutego 22, 2012

Jestem typem sroczki, więc jeśli tylko pojawia się okazja posiadania kolejnej błyskotki, to bardzo chętnie z niej korzystam. Biżuterię lubię każdą.. sztuczną, srebrną, złotą - jedynym wyznacznikiem jest dzień i strój. Lubię też dobrze inwestować swoje pieniądze, więc wybieram rzeczy dość solidne, a zarazem praktyczne. Tym razem w prezencie dostałam coś pięknego i solidnego :) Mowa tu o zawieszce z Apartu, która tak naprawdę składa się z dość sporej cyrkonii i jednego srebrnego elementu. Prosta i piękna, o to chodziło :)

Aprat zachwyca mnie zawsze pięknym stonowanym opakowaniem. Jest ono tak eleganckie, że zachowuję sobie wszystkie na pamiątkę. Mój pierścionek zaręczynowy, również dostałam w takim pudełeczku (wersja beżowa) i dziękowałam M. w duchu, że zrezygnował z tego kiczowatego czerwonego serduszka, które jak się później okazało też było mu w salonie proponowane :)

1 komentarze

Cześć! Mam na imię Aneta i czytam wszystkie komentarze, które zostawiacie. Chętnie na nie odpowiadam, jeśli tylko mam czas :)

Przyznaję, że usuwam spam :)

Jeśli chcesz napisać do mnie całkiem prywatnie, korzystaj z maila: espe.blog@gmail.com

Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
50% rabatu na ponad 100 tytułów!