Jestem kobietą i dbam o rodziców - Kampania Laboratorium Diagnostyka

środa, września 16, 2015

Niewiele z Was pewnie wie, że mam już tylko jedno z rodziców i jest to rodziciel żeński. Niestety mój tata zmarł niespełna dwa lata temu z powodu ostrej białaczki szpikowej. Choroba przyszła nagle i była dla nas dużym zaskoczeniem, ponieważ mój rodziciel męski niezwykle rzadko chorował. Na dowód tego, tylko jeden raz przez trzydzieści lat pracy zawodowej przebywał na zwolnieniu lekarskim. Pewnie nie dowiedzielibyśmy się o jego chorobie tak wcześnie, ponieważ jedynym widocznym objawem tego, że coś się dzieje było zapalenie pęcherza i niegojące się skaleczenie, gdyby nie to, że moja siostra wręcz zaciągnęła go ze sobą do laboratorium na zwykłą morfologię. Już po kilku godzinach wiedzieliśmy, że czekają nas ciężkie chwile i w trybie natychmiastowym wylądowaliśmy na oddziale hematologii, gdzie spędziliśmy pięć długich miesięcy… Miał tylko 54 lata, a choroba okazała się z czasem odporna na leczenie. Zrobiliśmy chyba wszystko co w naszej mocy, jednak czasem zastanawiam się czy nie można było przeciwdziałać temu wszystkiemu wcześniej. 

Na pewno w Waszym otoczeniu jest wiele osób, o których zdrowie chcielibyście się troszczyć, szczególnie tych starszych stroniących od lekarzy lub takich, które na wizytę czekają miesiącami. Chciałabym Was zachęcić do wzięcia udziału w akcji ‘Jestem kobietą i dbam o rodziców’, która rozpoczęła się 1 września i potrwa do 30 listopada br., w której to sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka przygotowała akcję umożliwiającą pobranie voucherów z pakietem 15 badań dla kobiet 50+ (Morfologia krwi (pełna), OB, Kwas moczowy, Glukoza Kreatynina, GGTP, ALT, TSH, Cholesterol całkowity, Estradiol, Wapń całkowity, Fosfor nieorganiczny, Ca-125, Ca 19-9, CA 15-3) oraz 12 badań dla mężczyzn 50+ (Morfologia krwi (pełna), OB, Kwas moczowy, Glukoza, Kreatynina, GGTP, ALT, TSH, Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), Testosteron, Ca 19-9, PSA całkowity) w cenie obniżonej o 70% o wartości 70 zł każdy. 
Vouchery na badania może pobrać każdy, także osoby bezpośrednio zainteresowane, a wykonać je będzie można do końca 2015 roku. Może to być zatem świetny prezent mikołajowo-gwiazdkowy dla seniorów rodzinie. 

Aby pobrać bon, należy kliknąć w ten LINK i dokonać rejestracji. Rejestracja i pobieranie bonu jest działaniem bezpłatnym, macie więc potem jeszcze czas na ostateczną decyzję. Zachęcam do rejestracji, bo być może przyda Wam się taki kupon.

Atrakcyjna zniżka na pakiety badań to nie wszystko. Rejestrując się i pobierając bon bierzecie udział w konkursie, w którym do wygrania są świetne nagrody: tygodniowy pobyt w wybranym przez siebie kraju Europy (fundator: NOVASOL Domy wakacyjne), niezwykle atrakcyjne vouchery na 13-dniowy pobyt wraz z wyżywieniem, konsultacją lekarską i 5 zabiegami dziennie w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness w Busku Zdroju, 3 tablety Ipad Air 2 4G 16 GB od Plus –lidera technologii LTE, 20 luksusowych zestawów naturalnych kosmetyków Secret Soap Store. 

Dbajmy o zdrowie najbliższych!

10 komentarze

 1. Czytałam już o tej akcji :D Bardzo fajna. Profilaktyka jest bardzo ważna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się akcja, stety albo niestety, rodzice są jeszcze przed 50, więc nie będą mogli skorzystać z tego vouchera. :(
  Ja rozumiem Twój ból i smutek po utracie taty. Ja mam na szczęście jeszcze oboje rodziców, ale bardzo martwię się o mojego tatę, który ma problem z kolanem... A w kolejce do lekarza trzeba czekać miesiącami, a na prywatne leczenie nie ma się tak dużo pieniędzy :/

  OdpowiedzUsuń
 3. A czytałam o tej akcji dziś - jak dla mnie świetny pomysł. =)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ta akcja - fajnie ,że o niej napisałaś bo nie wiedziałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ważna jest profilaktyka, ja już zarejestrowałam swoich rodziców. Bardzo zależy mi na tym, żeby cieszyli się zdrowiem jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna akcja i bardzo fajny pomysł. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń

Cześć! Mam na imię Aneta i czytam wszystkie komentarze, które zostawiacie. Chętnie na nie odpowiadam, jeśli tylko mam czas :)

Przyznaję, że usuwam spam :)

Jeśli chcesz napisać do mnie całkiem prywatnie, korzystaj z maila: espe.blog@gmail.com

Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
50% rabatu na ponad 100 tytułów!