#22/23/24 Blogmas - To chyba już święta!

sobota, grudnia 24, 2016

Ostatnie dwa dni nie były dla mnie łaskawe. Nie dość, że nie czułam się najlepiej, to moje dziecko postanowiło spać jeszcze mniej niż dotychczas... . Wczoraj np. poszła spać właściwie o 1:30, bo po 21:30 wstała świeża jak poranny skowronek. Ja oczywiście mam naturę sowy i najlepiej wszystko robiłabym w nocy, ale po całym dniu aktywności z dzieckiem, o 21:30 nie marzę zazwyczaj o niczym innym jak tylko o kołdrze, a co tu mówić o dalszej zabawie ;) 
Z rzeczy bardziej przyjemnych, to upiekłyśmy dziś sernik i kruche ciasteczka cytrynowe. Zrobiłyśmy rybę po grecku, paszteciki i kulebiak. Na więcej nie starczyło nam czasu i sił. Nasz wkład w wigilijną wieczerzę u mojej mamuśki grzecznie leżakuje w lodówce i jutro wyruszy z nami w drogę. Kolejne dni również spędzamy poza domem, więc już teraz dziękuję Wam za tak liczny udział w moim blogmasowym wyzwaniu. Było mi bardzo miło czytać Wasze komentarze i wiadomości, które mi zostawialiście przez cały miesiąc. Codzienne pisanie było dla mnie nie lada wyzwaniem, ponieważ na co dzień ja i Martynka jesteśmy same w domu do wieczora i tak naprawdę większość spraw domowych jest na mojej głowie. W zasadzie czas na pisanie mam jedynie wieczorem, a i wieczorem mam wiele rzeczy do zrobienia w domu, bo tylko wtedy nie mam asysty w postaci mojego małego dreptusia ;) Mam nadzieję, że w styczniu posty będą pojawiały się równie często i że moje blogowanie nie podupadnie. Tymczasem żegnam się z Wami na te kilka dni i życzę Wam spokojnych i rodzinnych Świąt. Zatrzymajcie się na chwilę i odpocznijcie ;)


Pozdrawiam,
Aneta.


14 komentarze

Cześć! Mam na imię Aneta i czytam wszystkie komentarze, które zostawiacie. Chętnie na nie odpowiadam, jeśli tylko mam czas :)

Przyznaję, że usuwam spam :)

Jeśli chcesz napisać do mnie całkiem prywatnie, korzystaj z maila: espe.blog@gmail.com

Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
50% rabatu na ponad 100 tytułów!