Yankee Candle - Ebony & Oak

sobota, stycznia 14, 2017

Zima w pełni, więc przychodzę dziś do Was z iście chłodnym zapachem. Wprawdzie został oznaczony jako zapach jesienny i z jesiennej kolekcji YC pochodzi, ale wydaje mi się, że na ten zimowy czas poświąteczny również się nadaje.
Ebony & Oak, to wosk Yankee Cande o leśnym zapachu, stworzonym z mieszanki drzewnych nut dębu, sosny, hebanu, eukaliptusa i paczuli.


Ebony & Oak to jeden z wosków z limitowanej kolekcji jesiennych zapachów Yankee Candle Harvest Time. Przyznaję, że zamówiłam go dość późno, kiedy już co nieco poczytałam o jego możliwościach. Chociaż nie powiem - kiedy zobaczyłam jak pięknie wygląda i jaka ładna jest jego etykieta, to chyba gdzieś tam głęboko wiedziałam, że chcę go mieć. Lubię zapachy męskie i drzewne, to miła odskocznia od zapachów słodkich i często oczywistych. Ten oczywisty nie jest i na pewno nie spodoba się każdemu. Trzeba lubić ten chłód i tajemniczość, którą niesie mieszanka mokrych szyszek i żołędzi, przelanych bardzo obficie zapachem paczuli i eukaliptusa. To wyraźny mix świeżości i nieokiełznanego chłodu. Zapach, który wzbogacony odrobiną słodyczy, mógłby stanowić ciekawe męskie perfumy.Ten wosk i inne woski Yankee Candle możecie zakupić na stronie goodies.pl.


23 komentarze

 1. Chciałam go wypróbować zaraz po tym jak pojawił się w sprzedaży, ale nie przepadam za zapachem paczuli i to mnie odstrasza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo zaciekawił mnie ten zapach,
  Nie miałam go jeszcze

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że przypadłby mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że mógłby mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś, gdy mieszkałam w domku w lesie uwielbiałam takie zapachy, teraz jednak jakoś mi z nimi nie po drodze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się, że mogłabym go polubić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapach raczej nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja w ogóle nigdy nie miałam żadnego wosku, pomimo że ciągle czytam o nich na blogach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapaszek by mi się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe połączenie zapachowe :) O takim jeszcze nie słyszałam

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie miałam jeszcze tego zapachu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak go opisałaś, że w sumie kupiłabym w ciemno! Mnie w Yankee Candle zawsze kupują etykiety i w tym przypadku jest podobnie, czasem źle na tym wychodzę :P

  OdpowiedzUsuń
 13. a ja muszę się w końcu zebrać i zamówić te woski :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapach niestety nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak czuję, że spodobałby mi się ten zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 16. The Billionaire trend mogul who owns high-street brands corresponding to Evans, Topshop and Topman, Wallis, Burton and Miss Selfridge won awhopping £2 million in December 2004 at a London casino. Before the yr ended, he won one other £1 million at roulette. Here’s more information about 1xbet how the roulette wheel was invented and the way they’re made at present. Piece of kit used discover out} the profitable quantity and shade.

  OdpowiedzUsuń

Cześć! Mam na imię Aneta i czytam wszystkie komentarze, które zostawiacie. Chętnie na nie odpowiadam, jeśli tylko mam czas :)

Przyznaję, że usuwam spam :)

Jeśli chcesz napisać do mnie całkiem prywatnie, korzystaj z maila: espe.blog@gmail.com

Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
50% rabatu na ponad 100 tytułów!