Ambasadorka | Idealna.pl

sobota, kwietnia 29, 2017

Kilka dni temu dostałam bardzo miłego i wyróżniającego się spośród tłumu maila. Napisała do mnie Wiola, Redaktor Naczelna strony IDEALNA.PL. Walczyłam wtedy z domeną i sprawne odpisywanie na maile nie szło mi (ładnie mówiąc) najlepiej. Odpisałam jednak następnego dnia i tak oto zostałam Ambasadorką. Idealna, to strona tworzona przez Dziewczyny z pasją, które piszą codziennie o aktualnych trendach, kosmetykach, promocjach. Radzą i kierują nas w dobrą kobiecą stronę, a przy tym wszystko odbywa się nowocześnie i ze smakiem. Projekt jest młody, ale z tego co zdążyłam się już zorientować, szybko idzie w siłę. Ja trafiłam tam już jakiś czas temu ( w czasie moich nocnych wędrówek po FB) za sprawą Rankingu Blogów.


Jeśli jeszcze nie znacie strony Idealna.pl, to zachęcam do wędrówek. Postaram się co jakiś czas przemycać Wam to i owo, przecież nie wszystkie ciekawe miejsca jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco.

6 komentarze

Cześć! Mam na imię Aneta i czytam wszystkie komentarze, które zostawiacie. Chętnie na nie odpowiadam, jeśli tylko mam czas :)

Ups... Przyznaję, że usuwam spam :)

Jeśli chcesz napisać do mnie całkiem prywatnie, korzystaj z maila: espe.blog@gmail.com

Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wyprzedaż -55% + darmowa dostawa - bestsellerowe książki czekają beGLOSSY kosmetyki online 50% rabatu na ponad 100 tytułów!